НОРМТИВНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ 2023/2024 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

1. Закон України «Про дошкільну освіту»

2. Базовий компонент дошкільної освіти в Україні (оновлена редакція)

3. Лист МОНУ від 25.06.2020 №1/9-348 «Щодо створення інклюзивного освітнього середовища в закладах дошкільноїосвіти»

4. Лист МОН України від 30.07.2020 № 1/9-411 «Щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному році»

5. «Щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному році»

6. Постанова МОЗ № 25 від 21.05.2020 року «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)».

7. Лист МОН України від 22.05.2020 №1/9-269 «Щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти»

8. Лист Міністерства освіти і науки України від26 травня 2020 р. № 1/9-278. «Щодо організації роботи інклюзивно-ресурсних центрів»

9. Лист МОН України №1/9-173від23.03.2020 «Щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти під час карантину

МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОГО ПРОЦЕСУ ВИХОВАТЕЛЕМ-МЕТОДИСТОМ

• Підвищення кваліфікації кадрів.

• Робота методичного кабінету.

• Дослідницько-експериментальна робота.

• Пропаганда педагогічних знань серед батьків.

• Наступність у роботі педагогів ЗДО та початкової ланки ЗОШ.

• Творча група..

• Самоосвіта.

ПЛАН МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ НА 2023-2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

з/п

НАЗВА ЗАХОДУ                                                                                                      Дата проведення Відповідальний
1. Педрада №1 "Про підсумки діяльності ЗДО у 2019/2020 н.р."  Вересень        Директор ЗДО, вихователь-методист
2.

Консультації:

1."Нормативно-правова база щодо організації педагогічного процесу"

2. "Сучасний підхід до організації навчально-виховного процесу в ЗДО"

Вересень Вихователь-методист
3. Семінар-практикум "Патріотичне виховання дошкільників засобами інтегрованої освітньої діяльності"  Жовтень Вихователь Патрій Р. Л.
4.

Консультації:

1. "Медіа-освіта сучасної педагогіки"

2. "Інноваційні підходи до валеологічного виховання дошкільників"

1. Вихователь-методист

2. Вихователь Усачова Д. С.

5. Педрада №2 "Формування валеологічної компетентності дошкільників в сучасних умовах закладу дошкільної освіти"  Листопад Директор ЗДО, вихователь-методист
6. Консультація "Як збагачувати ігровий досвід дитини"  Листопад Вихователь Дубяга Т. І.
7. Консультація "Запобігання та протидія булінгу в ЗДО"  Грудень Директор ЗДО
8. Колективні перегляди: "Організована діцяльність з логіко-математичної"  Січень

1. Холод Т. Л.

2. Дубяга Т. І.

9.

Консультації:

1. "Дидактичне забезпечення логіко-математичного та сенсорного розвитку дошкільників"

2. "Основні методичні підходи в роботі з дітьми з логіко-математичного розвитку"

Січень

1. Патрій Р. Л.

2. Спаська А. С.

10. Методичний міст за участю педагогів, батьків та спеціалістів ІРЦ "ЗДО - захисник прав та інтересів дитини"  Січень Директор ЗДО, вихователі, спеціалісти ІРЦ
11. Ділова гра (презентація) "Навчаємо дітей елементарної математики"  Січень Вихователь-методист, вихователь Спаська А. С.
12. Педрада №3 "Формування логіко-математичної компетентності сучасного дошкільника"  Лютий Директор ЗДО, вихователь-методист
13. Консультація "Місія "Афлатота" - формування фінансової грамотності дошкільнят".  Лютий Вихователь Зінченко С. Є.
14.

Колективні перегляди: "Інтеграція освітнього процесу в ЗДО"

1. Патрій Р. Л.

2. Коломоєць В. П.