Новини

Що може бути краще занять на свіжому повітрі! Літо! Тепло ! Краса!  Наближається свято День Конституції. В  доступній ігровій формі діти закріплювали знання про свої права  при цьому не забуваючи про обов'язки!

На вході в заклад вихователем-методистом було оформлено стенд на тему "Права дитини", вихователі середньої та старших  груп провели тематичні заняття "Дітям про Конституцію". Діти молодших груп слухали казочку "Колосочок", в якій розглянулася   ситуаціїя  про  обов'язки   допомоги дорослим.   На завершення   діти малювали малюнки на асфальті: віночки, будиночки ,  веселку , сонечко, національний прапор  та все, що хотіли! Мають право)))

Цікаві факти про Конституцію України

Кожен президент України складає присягу на вірність народу, поклавши руку на Конституцію та на Пересопницьке Євангеліє. Упродовж 1990-1996 рр. було запропоновано 15 проектів Конституції України – від Конституційної комісії, політичних партій та науковців. Міжнародне співтовариство привітало ухвалення Конституції України та визнало її однією з найдемократичніших у світі. У 2011 році була презентована перша мініатюрна Конституція України – книжка розміром 2х3 см. У ній 160 сторінок, а кожна літера не більш як 1 мм. Важить книга всього 15 г. Мініатюра вмістила лише десяту частину тексту оригіналу. Автор – художник-графік Ігор Степанов – витратив на її створення близько двох місяців. У 2019 році в мережі Інтернет з’явилася електронна Конституція України для дітей у вигляді коміксів. Авторами Конституції у коміксах стали брати Капранови, а художником – Олександр Костенко.