Новости

В період з 19 по 23 листопада у нашому дитячому закладі  проходив фестиваль «Гармонія руху», який було організовано відповідно до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, наказу відділу лсвіти, сім’ї, молоді та спорту Покровської РДА та згідно програми проведення фестивалю.

Упродовж фестивального тижня було організовано різноманітні форми дитячої життєдіяльності фізкультурно-оздоровчого, валеологічного, художньо-естетичного спрямування з активним  використанням рухів і музики у фізичних вправах, рухливих іграх, танцях, а саме:

1. Ігровий тренінг з адаптації дітей раннього віку «Киця Мура».(І мол.гр.)

2. Музично – ритмічне заняття «Добре  зростаємо, бо ми в ігри граємо»(Ім.гр)

3. Спортивно – театралізована розвага «Пригоди повітряної кульки»;

4. Заняття з валеології «У півника горечко – заболіло горличко»; (ІІ Мол.гр.).

5. Заняття-розвага  «Подорож до країни здоров’я»; (Сер.гр.).

6. Міні-дискотека «Наше коло мов сім’я».(сер. та ст. групи).

7. Конкурс-заняття з валеологічного виховання

«Подарунки від природи – для здоров’ячка і вроди» ( ст.. гр..);

8. «Традиції вивчаємо, у народні ігри граємо» - ігри-розваги на ігровому майданчику.

9.Вечір-розвага для батьків та дітей «Весела парасолька»; (ст.гр.)

Таким чином, діти впродовж тижня отримали величезний заряд бадьорості, енергії. Розвинули практичні вміння під час виконання завдань, вправ, ігрової діяльності. Позитивний настрій, який отримали діти під час фестивалю, надовго залишиться в пам’яті дітей та їхніх батьків.

Новости: 33
21.02.2020

ПІЗНАВАЛЬНИЙ ІНТЕРЕС ДО ДОВКІЛЛЯ ТА РОЗУМІННЯ ЙОГО ЗНАЧЕННЯ ДОШКІЛЬНИКАМИ ЧЕРЕЗ ПОШУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ.

ПРОВЕДЕННЯ МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ ВИХОВАТЕЛІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ВІДДІЛУ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПОКРОВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Екскурсія до пожежної частини

Сьогодні у дітей багато позитивних емоцій!На виконання місячного плану та з метою ознайомлення з соціумом діти старших груп "Козачата" та "Перлинка" відвідали пожежну частину в нашому селищі Покровське.
08.02.2019

Методична комісія Тема: "Соціально-психологічна адаптація, як засіб розвитку комунікативної компетентності дошкільнят через впровадження сучасних технологій"

МЕТА: Створювати організаційно-методичні умови для підвищення рівня фахової компетентності та педагогічної майстерності учасників. Мотивувати педагогів до вивчення та застосування технологій розвитку навичок співпраці для формування соціально-комунікативної діяльності. Формувати знання слухачів МК про прийоми, методи та практичні навички, необхідні у роботі для формування соціально розвиненої особистості дитини. Спонукати обмінюватися думками, пропозиціями та міркуваннями.
14.01.2019

Семінар спеціалістів ІРЦ "Командна робота з розвитку дитини"

11 січня 2019 року до нашого закладу завітали спеціалісти інклюзивно-ресурсного центру Н.В. Весніна та вчителі: реабілітолог, дефектолог та логопед які надали дієві консультації з питань виховання дітей з особливими потребами. Працюючи разом з педагогами закладу вапропоновані завдання було виконано, а семінар був цікавим та корисним для його учасників.

Готуємось до свята

В гарному настрої чекаємо нового року та подарунків!

Про заходи в нашому закладі

16 лютого в нашому закладі відбувся семінар директорів на тему "Особливості управління ЗДО на стані впровадження інноваційних технологій" та ШППД "Формування соціальної та морально-духовної компетенції через мовленнєву діяльність" під керівництвом вихователя Курнос В.І.

Діти "Казки" - за добро!

У ІІ молодшій групі "Колосочок", вихователь Патрій Р.Л. втілила в життя міні-проект "Будьмо милосердними"

Спортивне свято

07 лютого 2018 р у старшій групі 7 р.ж відбулося спортивна розвага "Спорт усіх врятує і здоров'я подарує". Підготувала й провела захід вихователь Курнос В.І.

Акція "З Україною в серці"

саджаємо чорнобривці
01.04.2015

"Пісенне коло"